Whirlpool Starlet

wanny_starlet_01INTELIGENTNA WANNA MASAŻU
Atrakcyjne krajobrazy kąpielowe są istotnym elementem w nowoczesnych ośrodkach spędzania wolnego czasu. Ekskluzywne hotele, ośrodki wypoczynkowe i ćwiczeń oraz baseny komunalne oferują wymagającemu gościowi wiele atrakcji aktywnego i pasywnego wypoczynku. Whirlpools w takich ośrodkach mają swoje stałe miejsce. Przyjemnie odprężające ciepło wody, pieniący się miękki masaż lub silny masaż wodny sprawiają, że kąpiel w whirlpool staje się najbardziej ulubioną formą odpoczynku. Od nowoczesnej wanny nie oczekuje się tylko optymalnego komfortu kąpieli. Wymagający goście żądają więcej! „Starlet Public 220″ oferuje więcej, gdyż jest właśnie pomyślany do takiego użycia – jako zwarty 1-osobowy whirlpool z automatycznym programem kapieli. Oferuje on Państwu i Państwa gościom:

  • atrakcyjne możliwości spędzenia czasu
  • indywidualność
  • optymalną higienę
  • gospodarność

wanny_starlet_02„Starlet Public 220″ jest wyposażony seryjnie w automatyczny system płucząco-dezynfekcyjny. Po zakończeniu każdej kąpieli rynna napełnia się zimną wodą z instalacji wodociągowej, zawierającą środki dezynfekcyjne. Woda przelewa się z rynny i z kanału powietrznego. Dzięki temu wypłukuje się zanieczyszczenia i dezynfekuje całą wannę. Gwarantuje się przez to, że Państwa gość zawsze zastanie wannę higienicznie bez zarzutu. System ten został zoptymalizowany i sprawdzony wspólnie z Towarzystwem Naukowo- Doświadczalnym Higieny i Techniki w Niemczech. Potwierdzone zostało, że spełnia on dużo bardziej wymagania związane z zastosowaniem publicznym. W wannie „Starlet” kompletna technika jest wbudowana pod wanną. Umożliwia to szybką instalację małym kosztem.

MODEL STARLET PUBLIC 220 Wmontowane wyposażenie techniczne, dmuchawa powietrza, mały reflektor, transformator, skrzynka rozdzielcza dla automatycznego opróżniania. Dostępne kolory: biały, niebieski, jaśmin, sanitarny. Możliwe zamontowanie automatycznego aparatu wrzutowego monet.